Montaż i serwis tradycyjnych kotłów gazowych to nasza specjalność. Klientom zainteresowanym kotłami gazowymi oferujemy szeroki wybór kotłów gazowych renomowanych producentów. W ofercie posiadamy kotły gazowe jedno- oraz dwufunkcyjne, a także kotły gazowe jednofunkcyjne z zasobnikami umożliwiającymi podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

Obok montażu tradycyjnych kotłów gazowych oferujemy również montaż i serwis kotłów gazowych kondensacyjnych, które polecamy wszystkim poszukującym ekonomicznego w użytkowaniu, a zarazem wysokofunkcjonalnego kotła grzewczego do domu.

Kotły gazowe kondensacyjne

Kotły gazowe kondensacyjne to urządzenia grzewcze umożliwiające optymalne wykorzystanie energii, przy jednoczesnym jej oszczędnym użytkowaniu. Zastosowana do ich produkcji technologia pozwala w pełni wykorzystywać ciepło, zarówno to pochodzące z wartości opałowej samego paliwa, jak i jego wartości energetycznej. Kotły gazowe kondensacyjne są w stanie pobrać praktycznie całe ciepło zawarte w spalinach i przekształcić je na ciepło grzewcze, które – w zależności od modelu kotła – zostaje wykorzystane w instalacji centralnego ogrzewania lub do ogrzania ciepłej wody użytkowej.  Jest to możliwe za sprawą zastosowanych w kotłach wysokosprawnych wymienników ciepła, które przed wydostaniem się spalin na zewnątrz schładzają je na tyle, by zawarta w nich para wodna uległa kondensacji umożliwiając odzysk ciepła, które w przeciwnej sytuacji zostałoby niewykorzystane.

Główne zalety kotłów gazowych kondensacyjnych:

  • prosta i wygodna obsługa,
  • małoinwazyjny montaż i niskie koszty instalacji,
  • niskie koszty eksploatacji,
  • wysoka sprawność urządzeń,
  • energooszczędność,
  • ogrzewanie przyjazne dla środowiska naturalnego.

Montaż i serwis kotłów gazowych – województwo dolnośląskie

Naszą siedzibą jest Wrocław. Montaż oraz serwis kotłów gazowych tradycyjnych i kondensacyjnych wykonujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami i instytucjami. Naszym Klientom zapewniamy fachowy serwis wraz z regularnymi przeglądami kotłów, co zapewnia sprawność oraz efektywność urządzeń przez długi czas eksploatacji. Nasz serwis świadczy również usługi z zakresu serwisu interwencyjnego. Naprawy interwencyjne obejmują diagnostykę oraz usuwanie usterek.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Klientom zainteresowanym pozyskiwaniem energii z promieniowania słonecznego oferujemy panele fotowoltaiczne najnowszej generacji.

Zapytaj o ofertę