Firma Rotenso jako jedna z renomowanych światowych dostawców klimatyzacji może pochwalić się produkcją urządzeń, które są stworzone z myślą o poprawie komfortu życia klientów. Wykorzystanie innowacyjnej technologii inverterowej, przy zachowaniu wysokiej energooszczędności użytkowania, sprawia, że klimatyzacja firmy Rotenso jest wybierana przez wielu klientów prywatnych i biznesowych.

Klimatyzacja Rotenso ceniona jest przez osoby, którym zależy na efektywnym i cichym chłodzeniu pomieszczeń, przy jednoczesnym oszczędzaniu energii. Klimatyzatory oprócz swojej funkcjonalności, spełniają ważną rolę estetyczną. Producent stawia na klasyczny i delikatny wygląd klimatyzatorów, wykorzystując do ich produkcji materiały najwyższej jakości. Dzięki temu klimatyzacja Rotenso wkomponuje się w każde pomieszczenie, podkreślając jego charakter. Biały kolor klimatyzatora, połączony z nowoczesnym wyświetlaczem sprawi, że stanie się on idealnym dodatkiem do aranżacji pomieszczenia. Nowoczesny system automatycznego czyszczenia klimatyzatora, pozwoli na zwiększenie żywotności urządzenia, ponieważ jego wnętrze będzie zawsze oczyszczone i osuszone. Jednocześnie skutecznie zapobiegając nieprzyjemnym zapachom będącym wynikiem namnażania się w obudowie drobnoustrojów i bakterii.

Klimatyzator Rotenso wyposażony jest w pilot bezprzewodowy, który umożliwi sterowanie urządzeniem na odległość. Inteligentna pamięć autostartu, zainstalowana w klimatyzatorze, zapamiętuje ostatnie ustawienia przed wyłączeniem urządzenia. Dodatkowo takie funkcje jak: funkcja snu, autodiagnozy, szeroki kąt nawiewu, oraz funkcja awaryjnego uruchamiania, czynią z klimatyzatora Rotenso urządzeniem najwyższej jakości. Klimatyzatory posiadają wszelkie niezbędne Certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Klimatyzatory Rotenso – Wrocław

Nasza firma Geo-Energia, jako ceniony specjalista, posiada w swojej ofercie klimatyzatory Rotenso wyposażone w nowoczesne i inteligentne funkcje. Dzięki naszym urządzeniom praca w domu, bądź biurze będzie przyjemna. Ciche urządzenie będzie praktycznie niezauważalne, podczas gdy funkcja chłodzenia pozwoli na zapewnienie odpowiedniego komfortu. Bardzo ważny jest etap instalacji klimatyzatora, ponieważ od tego zależy czy będzie on działał prawidłowo. Nasi specjaliści zainstalują klimatyzatory Rotenso na terenie całego miasta Wrocław. Usługę podsumują krótkim szkoleniem z obsługi i podstawowego serwisowania urządzeń, a także odpowiedzą na Państwa pytania.

Zapraszamy Klientów zainteresowanych naszą ofertą klimatyzatorów Rotenso do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się wybrać klimatyzatory dopasowane do Państwa oczekiwań.

KATALOG

Katalog 2020 Systemy Klimatyzacji Rotenso Aktualizacja 2020 12 03 3 Pdf