Jeszcze do niedawna montaż klimatyzacji najczęściej wykonywaliśmy w biurach i zakładach pracy, jednak od kilku lat ten trend jest coraz bardziej widoczny także w budynkach mieszkalnych. Utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach ma duże znaczenie dla komfortu oraz zdrowia. Montaż klimatyzacji przynosi wiele korzyści. Dzięki klimatyzacji zapewnisz sobie czyste powietrze i odpowiednią temperaturę w biurze, zakładzie pracy czy domu, bez względu na porę roku.

Montaż klimatyzacji we Wrocławiu – zakres usług

Jedną ze świadczonych przez nas usług jest montaż klimatyzacji, wraz z dopasowaniem jej do potrzeb mieszkańców oraz zaprojektowaniem całej instalacji. W ramach współpracy gwarantujemy:

  • Profesjonalne doradztwo – w ofercie mamy nowoczesne urządzenia typu split lub multisplit. Na podstawie oględzin budynku oraz zdiagnozowania potrzeb użytkowników pomieszczeń, pomożemy dobrać najlepszy wariant.
  • Terminową realizację – po ustaleniu szczegółów oraz zaprojektowaniu całego systemu, umawiamy się z inwestorem na dogodny termin. Pozwala to przeprowadzić montaż klimatyzacji w czasie, który będzie najmniej obciążający dla pozostałych mieszkańców.
  • Najlepsze urządzenia – współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, którzy gwarantują najwyższą jakość urządzeń oraz ich bezproblemowe działanie.

Na dalszym etapie współpracy oferujemy także usługi z zakresu naprawy i serwisu klimatyzacji.

Przeprowadzamy montaż klimatyzacji w domach jednorodzinnych, blokach i obiektach komercyjnych. Oferowane urządzenia nie wymagają specjalnych pozwoleń budowlanych, a ich dobór zależy od parametrów technicznych budynku.

Instalacja klimatyzacji – szeroki wybór urządzeń

W ramach usługi instalacji klimatyzacji oferujemy naszym klientom nowoczesne klimatyzatory, które posiadają wiele funkcjonalności. Oprócz obniżania temperatury służą one do oczyszczania powietrza oraz ogrzewania pomieszczeń. Instalacja klimatyzacji przynosi więc wiele korzyści, z których można korzystać bez względu na porę roku. Dodatkowo jest to energooszczędny sposób, aby ograniczyć koszty utrzymania domu, rezygnując z ogrzewania w sezonie przejściowym.

Swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, jednak w ramach montażu klimatyzacji zapewniamy dojazd do klienta. W ten sposób możemy zapoznać się z warunkami technicznymi budynku oraz zaproponować najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy!