Pompy ciepła – Wrocław i województwo dolnośląskie

Pompy ciepła pozwalają na pozyskanie naturalnych, odnawialnych źródeł energii i wyraźne obniżenie kosztów ogrzewania budynku. Jeśli jesteś zainteresowany montażem pompy ciepła w swoim domu, skorzystaj z naszych usług.

Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie: od doboru pompy ciepła, przez jej montaż, aż po wykonanie wszelkich prac serwisowych.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż pompy ciepła?

Pompy ciepła to urządzenia, które pozyskują energię cieplną w naturalny sposób (z gruntu, wody lub powietrza), a następnie przetwarzają ją na potrzeby systemu grzewczego. Dla przykładu jednym z rodzajów pomp ciepła są powietrzne pompy ciepła, które pobierają energię z powietrza. Pompy ciepła są więc rozwiązaniami ekologicznymi i ekonomicznymi zarazem. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii do ogrzewania domu i/lub podgrzewania wody użytkowej jest możliwe praktycznie wszędzie, nie tylko w miejscach znanych z występowania złóż wód termalnych. Oznacza to, iż z dobrodziejstw, jakie oferuje prawidłowo zamontowana pompa ciepła, można korzystać niezależnie od lokalizacji nieruchomości.

Prawidłowo zamontowana pompa ciepła:

  • pozwala w znacznym stopniu uniezależnić się od tradycyjnych źródeł energii,
  • zużywa niewiele energii,
  • przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego,
  • pozwala obniżyć rachunki za ogrzewanie,
  • zapewnia długotrwałą i niemal bezobsługową pracę.

Montaż pomp ciepła we Wrocławiu i na terenie województwa dolnośląskiego

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości pomp ciepła renomowanych producentów. W asortymencie posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań, dzięki czemu trafnie odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza firma zapewni Ci kompleksową obsługę w zakresie pomp ciepła:

  • dobierzemy odpowiednie pompy ciepła – proponując Ci rozwiązanie adekwatne do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego,
  • zapewnimy korzystną cenę zakupu pompy ciepła,
  • wykonamy wszystkie prace pomiarowe oraz instalacyjne – obszarem naszego działania jest całe woj. dolnośląskie,
  • zajmiemy się również pracami serwisowymi oraz naprawami.

Jesteśmy specjalistami, na których możesz polegać. Zapraszamy do współpracy! Usługi związane z montażem pomp ciepła wykonujemy na terenie Wrocławia oraz okolicznych miejscowości na terenie województwa dolnośląskiego. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz klientami instytucjonalnymi. Zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie procesu zakupowego oraz w trakcie eksploatacji urządzenia.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

OFEROWANE PRODUKTY

(wybierz producenta)

Nibe Pompy