Współczesne systemy klimatyzacji składają się z wydajnych i trwałych jednostek, które pozwalają na bezawaryjną pracę przez długi czas. Użycie najwyższej jakości części oraz wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że klimatyzatory stanową urządzenia praktycznie bezobsługowe. Nie można jednak zapominać o ich regularnej konserwacji i dokonywaniu okresowych przeglądów, gdyż ma to duże znaczenie dla prawidłowego działania systemu. Nasz serwis klimatyzacji świadczy kompleksowe usługi związane z diagnostyką i naprawą na terenie całego województwa dolnośląskiego. Obsługujemy nie tylko urządzenia, które zostały zakupione u nas, ale także klimatyzatory innych dostawców.

Naprawa klimatyzacji – Wrocław

Regularne przeglądy klimatyzacji pozwalają uniknąć poważniejszych usterek i zachować urządzenie w dobrym stanie. Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, który w razie wystąpienia problemów z działaniem systemu, jest w stanie precyzyjnie zlokalizować usterkę. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jesteśmy w stanie ograniczyć koszt i czas naprawy klimatyzacji, skupiając się jedynie na podzespołach, które wymagają usług serwisowych. W pracy korzystamy z oryginalnych części zamiennych oraz preparatów, które spełniają określone normy jakości.

Serwis klimatyzacji – Dolnośląskie

Posiadając klimatyzację, należy o nią dbać i regularnie kontrolować stan podzespołów, nawet jeżeli urządzenie działa bez zarzutu. Okresowa konserwacja daje pewność, że powietrze będzie czyste i pozbawione alergenów, a system nie straci na wydajności pracy. W ramach prowadzonego serwisu klimatyzacji zapewniamy:

  • oczyszczanie i dezynfekowanie filtrów wewnętrznych,
  • dokładne odgrzybianie systemu,
  • oczyszczanie skraplacza,
  • diagnostykę całego urządzenia,
  • sprawdzenie podzespołów wewnętrznych, zewnętrznych oraz ilości czynnika,
  • konserwację układu chłodzenia.

Usługi serwisu klimatyzacji świadczymy z dojazdem do klienta, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie czynności związane z odgrzybianiem i dezynfekcją przeprowadzamy z użyciem bezpiecznych preparatów, które nie mają późniejszego wpływu na jakość wydmuchiwanego powietrza.

Mobilny serwis klimatyzacji

Ze względu na charakter działalności, obsługujemy klientów z całego województwa dolnośląskiego. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, jednak naprawy klimatyzacji przeprowadzamy w różnych lokalizacjach. Obsługujemy klimatyzatory domowe, a także rozbudowane systemy wykorzystywane w zakładach pracy.

Zapraszamy do współpracy i umówienia się na serwis klimatyzacji w dogodnym terminie.