Klimatyzacje zbudowane są z wydajnych i trwałych jednostek, które pozwalają na bezawaryjną pracę przez długi czas. Dzięki użyciu najwyższej jakości części oraz wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych klimatyzatory to urządzenia praktycznie bezobsługowe. Aby system jak najdłużej działał prawidłowo, należy poddawać go regularnej konserwacji i dokonywać okresowych przeglądów klimatyzacji. Nasz serwis klimatyzacji świadczy kompleksowe usługi związane z diagnostyką i naprawą na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego. Obsługujemy nie tylko urządzenia, które zostały zakupione u nas, ale także klimatyzatory innych dostawców.

Przegląd klimatyzacji i naprawa we Wrocławiu

Regularne przeglądy klimatyzacji pozwalają uniknąć poważniejszych usterek i zachować urządzenie w dobrym stanie przez długie lata. Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, który precyzyjnie lokalizuje ewentualne usterki. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jesteśmy w stanie ograniczyć koszt i czas naprawy klimatyzacji. Korzystamy jedynie z oryginalnych części zamiennych oraz preparatów, które spełniają obowiązujące normy jakości.

Serwis klimatyzacji we Wrocławiu

Poza regularnymi przeglądami klimatyzację należy poddawać także okresowej konserwacji. Dzięki niej powietrze będzie czyste i pozbawione alergenów, a system nie straci na wydajności pracy. W ramach prowadzonego serwisu klimatyzacji zapewniamy:

  • oczyszczanie i dezynfekowanie filtrów wewnętrznych,
  • dokładne odgrzybianie systemu,
  • oczyszczanie skraplacza,
  • diagnostykę całego urządzenia,
  • sprawdzenie podzespołów wewnętrznych, zewnętrznych oraz ilości czynnika,
  • konserwację układu chłodzenia.

Usługi serwisu klimatyzacji świadczymy z dojazdem do klienta, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie czynności związane z odgrzybianiem i dezynfekcją przeprowadzamy z użyciem bezpiecznych preparatów, które nie mają późniejszego wpływu na jakość wydmuchiwanego powietrza.

Mobilny serwis klimatyzacji na terenie województwa dolnośląskiego

Ze względu na charakter działalności, obsługujemy klientów z całego województwa dolnośląskiego. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, jednak naprawy klimatyzacji przeprowadzamy w różnych lokalizacjach. Świadczymy usługi serwisowe klimatyzatorów domowych, a także rozbudowanych systemów wykorzystywanych w zakładach pracy.

Zapraszamy do współpracy i umówienia się na serwis klimatyzacji w dogodnym terminie.