Panele fotowoltaiczne

Nasza oferta obejmuje usługę montażu paneli fotowoltaicznych. Fotowoltaika, a właściwie panele fotowoltaiczne zamieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Poprzez montaż paneli fotowoltaicznych na dachu budynku lub na stelażach bezpośrednio na gruncie uzyskujemy niezwykle wydajny, a zarazem przyjazny dla środowiska i naszej kieszeni układ zasilający o szerokim spektrum zastosowań. Gotowy zestaw fotowoltaiczny przyłączamy do aktualnej instalacji elektrycznej budynku. W większości obiektów przyłączenie paneli fotowoltaicznych nie wymaga modernizacji istniejącej instalacji elektrycznej, w związku z czym tańszym prądem w naszych gniazdkach możemy się cieszyć bez ponoszenia dodatkowych kosztów inwestycyjnych.

Fotowoltaika – szerokie spektrum zastosowań

Ze względu na niższą cenę prądu generowanego przez panele fotowoltaiczne gotowe zestawy często montuje się nie tylko w celu dostarczenia taniego prądu do gniazdek, ale przede wszystkim, aby wykorzystać go do ogrzewania wody użytkowej i domu. W układach grzewczych panele fotowoltaiczne pełnią taką samą rolę, jak kotły gazowe – zasilają układ dostarczając energię grzewczą.

Uzyskaną energię elektryczną można zużywać na bieżąco, magazynować albo sprzedawać – w zależności od rodzaju instalacji fotowoltaicznej oraz ilości pozyskanej przez montaż paneli energii. Montaż paneli można wykonać także w przypadku budynków, które pozornie nie są usytułowane w bardzo nasłonecznionych miejscach. Nowoczesne panele fotowoltaiczne są bowiem urządzeniami niezwykle czułymi, które skutecznie pobierają energię słoneczną niezależnie od pory roku oraz panujących warunków atmosferycznych. Rozważając opłacalność fotowoltaiki należy pamiętać, że razem z systemem fotowoltaicznym “kupujemy” zapas energii na wiele lat. Od momentu uruchomienia instalacji każdego następnego dnia czerpiemy darmowy prąd ze słońca!

Główne zalety fotowoltaiki:

  • darmowy prąd
  • jest bezobsługowa
  • niezależność energetyczna
  • przyjazna środowisku
  • 25 letnia gwarancja produkcji

Montaż paneli fotowoltaicznych – województwo dolnośląskie

Siedzibą naszej firmy jest Wrocław, ale jego granice nie wyznaczają granic zasięgu naszej oferty. Panele fotowoltaiczne montujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego i kraju. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej znajomości rynku oraz najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych projektujemy i wykonujemy zestawy fotowoltaiczne wpisujące się w potrzeby zróżnicowanych użytkowników. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich paneli oraz sposobu ich montażu. Montujemy zarówno panele na dachach budynków oraz bezpośrednio na gruncie, zawsze wybierając najkorzystniejszą z perspektywy funkcjonowania całego układu lokalizację.

Zapytaj o ofertę