Klimatyzatory Sevra

klimatyzatory sevraSevra to marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji urządzeń klimatyzujących. Klimatyzatory Sevra powstają w oparciu o nowoczesne technologie, dzięki czemu są wysokowydajne, ekologiczne i bezpieczne. Dodatkową zaletą rozwiązań marki Sevra jest bardzo korzystna relacja jakości do ceny. Sevra oferuje urządzenia funkcjonalne, a zarazem budżetowe, co przekłada się na liczne aplikacje klimatyzatorów marki w obiektach mieszkalnych, biurach, a także obiektach komercyjnych.

Użytkownicy oferowanych rozwiązań cenią produkty i systemy Sevra ze względu na szeroki zakres funkcjonalności i stylowy wygląd jednostek wewnętrznych. Oferowane rozwiązania wyróżniają się również zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi, co pozwala na dobór urządzenia adekwatnie do wymagań użytkowników oraz miejsca zastosowania.

Klimatyzatory Sevra do domu, biura, lokalu usługowego

W asortymencie marki znajdziemy 3 dedykowane grupy produktowe. To klimatyzatory pokojowe RAC, klimatyzatory komercyjne LCAC oraz klimatyzatory Sevra typu MultiSplit. Urządzenia Sevra pracują w oparciu o najnowszy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32, jednocześnie wybrane klimatyzatory pokojowe zostały wyposażone w Jonizator Cold Plasma, który skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje z powietrza w pomieszczeniu. W ramach oferty klimatyzatorów komercyjnych możemy wybierać spośród klimatyzatorów kasetonowych, przypodłogowo-sufitowych oraz kanałowych, dobierając urządzenia do potrzeb danej instalacji.

Ważne miejsce w asortymencie marki zajmują klimatyzatory typu MultiSplit. Rozwiązania dostępne są w wariancie naściennym, przypodłogowo-sufitowym, kanałowym i kasetonowym.

Klimatyzatory Sevra z montażem

Rozwiązania marki Sevra oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Nasz Zespół dba o to, żeby produkty i systemy Sevra były montowane zgodnie z zaleceniami producenta, tym samym oferując wysoką skuteczność oraz ekonomiczną i bezawaryjną pracę przez długi czas użytkowania.

KATALOG