Wentylacja mechaniczna z rekuperacją – Wrocław i województwo dolnośląskie

 

Sprawna wentylacja mechaniczna w domu to absolutna podstawa. Od tego, jak sprawnie działa centrala wentylacyjna, zależy nie tylko komfort osób przebywających w budynku, ale także bezpieczeństwo. To jednak nie koniec. Nowoczesne systemy wentylacyjne, takie jak na przykład wentylacja z rekuperacją, pozwalają również odzyskać ciepło z powietrza, a co za tym idzie – obniżyć koszty ogrzewania budynku. Jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem? Jeśli tak, skorzystaj z oferty naszej firmy działającej na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Montaż rekuperacji oraz wentylacji jest naszą specjalnością.

 

Wentylacja z rekuperacją – zalety rozwiązania

 

Rekuperator powietrza zastosowany w systemie wentylacyjnym przyniósł prawdziwą rewolucję w świecie nowoczesnego ogrzewania. Wentylacja mechaniczna, której towarzyszy rekuperacja ciepła, to rozwiązanie:

 

 • pozwalające odzyskać ciepło z powietrza w pomieszczeniu i przetworzyć je ponownie na energię,
 • umożliwiające obniżenie rachunków za ogrzewanie budynku,
 • pozwalające na przejęcie pełnej kontroli nad jakością i temperaturą powietrza w budynku,
 • umożliwiające profesjonalną filtrację powietrza – tak, by oczyścić je ze wszystkich niepożądanych cząsteczek,
 • idealnie sprawdzające się m.in. w budynkach pasywnych,
 • pozwalające pozbyć się nadmiaru wilgoci oraz nieprzyjemnych zapachów,
 • zapewniające mniejszą intensywność hałasu dochodzącego zewnątrz niż wentylacja grawitacyjna.

Jak działa rekuperacja powietrza?

System wentylacyjny, dzięki któremu możliwa jest rekuperacja w domu, to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej właścicieli budynków jednorodzinnych. Różnica w porównaniu z klasycznym systemem wentylacji grawitacyjnej polega na tym, że centrala wentylacyjna jest wzbogacona o rekuperator. Jest on urządzeniem, którego zadaniem jest odzyskiwanie ciepła z powietrza podczas jego wymiany.

Rekuperacja w domu jednorodzinnym pozwala z łatwością utrzymać odpowiednią temperaturę we wnętrzach – bez względu na to, czy na zewnątrz panują upały, czy też jest siarczysty mróz. Co istotne, rekuperacja i klimatyzacja dobrze współpracują ze sobą, co sprawia, że koszty ogrzewania i klimatyzowania wnętrza spadają.

 

Systemy wentylacyjne – kompleksowy montaż i serwis we Wrocławiu i okolicach

 

W ramach świadczonych przez nas usług montażu i serwisu systemów wentylacyjnych z rekuperacją gwarantujemy:

 • kompleksową obsługę – od wykonania pomiarów i wskazania, które systemy wentylacyjne oraz jaki rekuperator powietrza najlepiej odpowiadają potrzebom Twojego budynku, przez montaż rekuperacji, aż po usługi serwisowe,
 • najwyższej jakości rozwiązania technologiczne – pracujemy wyłącznie na systemach znanych i cenionych marek,
 • sprawną i rzetelną realizację każdego zlecenia – rekuperator powietrza, jak i całą instalację, zamontujemy w ustalonym terminie i z dbałością o każdy detal,
 • wsparcie techniczne na każdym etapie – podpowiemy, w jaki sposób efektywnie korzystać z wentylacji i wykorzystać pełen potencjał, jaki daje rekuperacja,
 • konkurencyjne warunki finansowe – wentylacja w domu dzięki nam będzie inwestycją, która szybko Ci się zwróci.

Aby umówić się na konsultację oraz uzyskać bezpłatną wycenę naszej usługi, skontaktuj się z naszymi doradcami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Obsługujemy Klientów przede wszystkim z Wrocławia i województwa dolnośląskiego, choć swoje usługi świadczymy też w innych regionach Polski. Jeśli więc interesuje Cię montaż rekuperacji, zadzwoń lub napisz. Przygotujemy dla Ciebie ofertę.

OFEROWANE PRODUKTY

Wybierz producenta

Zehnder
Frapol
Wanas
Vents
Pro Vent