Wentylacja mechanicznaWrocław i okolice

 

Sprawna wentylacja w domu to absolutna podstawa. Od tego, jak sprawnie działa centrala wentylacyjna, zależy nie tylko komfort osób przebywających w budynku, ale także bezpieczeństwo. To jednak nie koniec. Nowoczesne systemy wentylacyjne, takie jak na przykład wentylacja z rekuperacją, pozwalają również odzyskać ciepło z powietrza, a co za tym idzie – obniżyć koszty ogrzewania budynku. Jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem? Jeśli tak, skorzystaj z oferty naszej firmy. Montaż rekuperacji oraz wentylacji jest naszą specjalnością.

 

Wentylacja z rekuperacją – rozwiązanie na miarę XXI wieku

 

Rekuperator powietrza zastosowany w systemie wentylacyjnym przyniósł prawdziwą rewolucję w świecie nowoczesnego ogrzewania. Wentylacja mechaniczna, której towarzyszy rekuperacja ciepła, to rozwiązanie:

 

 • pozwalające odzyskać ciepło z powietrza w pomieszczeniu i przetworzyć je ponownie na energię,
 • umożliwiające obniżenie rachunków za ogrzewanie budynku,
 • prosty sposób na przejęcie pełnej kontroli nad jakością i temperaturą powietrza w budynku,
 • umożliwia profesjonalną filtrację powietrza – tak, by oczyścić je ze wszystkich niepożądanych cząsteczek,
 • idealnie sprawdzające się m.in. w budynkach pasywnych,
 • pozwalające pozbyć się nadmiaru wilgoci oraz nieprzyjemnych zapachów,
 • zapewniające mniejszą intensywność hałasu dochodzącego zewnątrz niż wentylacja grawitacyjna

Jak działa rekuperacja powietrza?

System wentylacyjny, dzięki któremu możliwa jest rekuperacja w domu, to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej właścicieli budynków jednorodzinnych. Różnica, w porównaniu z klasycznym systemem wentylacji grawitacyjnej, polega na tym, że centrala wentylacyjna jest wzbogacona o rekuperator. Jest on urządzeniem, którego zadaniem jest odzyskiwanie ciepła z powietrza podczas jego wymiany.

Oznacza to, że rekuperacja w domu jednorodzinnym pozwala Ci łatwiej utrzymać komfortową temperaturę we wnętrzach – bez względu na to, czy na zewnątrz panują upały, czy też jest siarczysty mróz. Warto też podkreślić, że rekuperacja i klimatyzacja dobrze współpracują ze sobą, co sprawia, że koszty ogrzewania i klimatyzowania wnętrza spadają.

 

Systemy wentylacyjne – kompleksowy montaż i serwis we Wrocławiu i okolicach

 

 • kompleksową obsługę – od wykonania pomiarów i wskazaniu, które systemy wentylacyjne oraz jaki rekuperator powietrza najlepiej odpowiadają potrzebom Twojego budynku, przez montaż rekuperacji, aż po usługi serwisowe,
 • najwyższej jakości rozwiązania technologiczne – pracujemy wyłącznie na systemach znanych i cenionych marek,
 • sprawną i rzetelną realizację każdego zlecenia – rekuperator powietrza, jak i całą instalację zamontujemy w ustalonym terminie i z dbałością o każdy detal,
 • wsparcie techniczne na każdym etapie – podpowiemy, w jaki sposób efektywnie korzystać z wentylacji i wykorzystać pełen potencjał, jaki daje rekuperacja,
 • konkurencyjne warunki finansowe – wentylacja w domu dzięki nam będzie inwestycją, która szybko Ci się zwróci.

Aby umówić się na konsultację oraz uzyskać bezpłatną wycenę naszej usługi, skontaktuj się z naszymi doradcami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Obsługujemy Klientów zamieszkujących całe województwo dolnośląskie oraz inne regiony Polski. Jeśli więc interesuje Cię montaż rekuperacji, fotowoltaika czy pompy ciepła, zadzwoń lub napisz. Przygotujemy dla Ciebie ofertę.

OFEROWANE PRODUKTY

Wybierz producenta