Rekuperatory Vents Group

rekuperatory vents wrocławVents Group to marka powszechnie znana z dostarczania zaawansowanych technologicznie systemów wentylacji mechanicznej – rekuperatorów oraz centrali wentylacyjnych. W asortymencie Vents znajdziemy zarówno rekuperatory domowe, jak i centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła dedykowane dla mniejszych i większych przestrzeni użytkowych (do 1000 m3/h i powyżej 1000 m3/h). To sprawia, że dobór rekuperacji adekwatnie do potrzeb danego budynku jest niezwykle prosty, podczas gdy sam system pracuje wydajnie pozwalając znacząco zredukować koszty związane z ogrzewaniem wentylowanych pomieszczeń.

Rekuperatory Vents – dla domu i biznesu

Rekuperatory Vents dedykowane dla obiektów mieszkalnych to szeroka gama urządzeń o zróżnicowanej wydajności. To pozwala na projektowanie wysokoskutecznych i wydajnych systemów wentylacji mechanicznej dla domów o dowolnej powierzchni użytkowej i kubaturze. Ofertę marki uzupełniają rozwiązania dedykowane dla biznesu, przede wszystkim obiektów komercyjnych i przemysłowych, w tym obiektów wielkopowierzchniowych. Jednym z takich rozwiązań jest centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła VUT PB EC zapewniająca mechaniczną wymianę powietrza i jego filtrację, przy jednoczesnym pozyskiwaniu energii cieplnej z powietrza wywiewanego. Centrala jest również wyposażona w by-pass umożliwiający naturalne chłodzenie pomieszczeń w sezonie letnim. 

Rekuperatory Vents Wrocław – doradztwo, dobór, montaż, serwis

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów oferujemy kompleksową obsługę instalacji wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Od lat z sukcesami pracujemy w oparciu o produkty i systemy marki Vents, co przekłada się na liczne projekty zrealizowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i odbiorców przemysłowych.
Rekuperatory Vents oferujemy wraz z usługą montażu. Montaż realizujemy na terenie miasta Wrocław i najbliższej okolicy. Obok profesjonalnych usług montażowych nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz dobór komponentów adekwatnie do rzeczywistych potrzeb, nie tylko z szerokiego asortymentu rekuperatorów Vents.