Rekuperatory Frapol

rekuperatory frapol wrocławFrapol to znany i ceniony dostawca systemów wentylacji i klimatyzacji. W ofercie marki znajdziemy zarówno standardowe, jak i specjalistyczne rozwiązania dla przestrzeni o zróżnicowanym charakterze i przeznaczeniu. Jednym z nich są rekuperatory Frapol z linii OnyX. Rekuperatory powietrza OnyX z funkcją odzysku ciepła skutecznie rozwiązują problem nadmiernej wilgotności powietrza w pomieszczeniu, jednocześnie przyczyniając się do utrzymania komfortu cieplnego wewnątrz – energia odzyskiwana ze zużytego powietrza wywiewanego na zewnątrz jest wykorzystywana do ogrzewania świeżego powietrza nawiewanego do pomieszczenia. To pozwala utrzymać stałą temperaturę w wentylowanym pomieszczeniu, jednocześnie ograniczając koszty z tym związane. Zastosowanie wentylacji mechanicznej OnyX zapobiega również rozwojowy groźnych dla naszego zdrowia wirusów, bakterii i grzybów wewnątrz budynku.

Ze względu na wysoką funkcjonalność rekuperatory Frapol znajdują zastosowanie w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym i pasywny, a także apartamentach, biurach i nieruchomościach komercyjnych. Rekuperatory Onyx pozwalają zredukować koszty ogrzewania budynku o blisko 50%, w porównaniu do obiektów wyposażonych wyłącznie w wentylację grawitacyjną bez odzysku ciepła.

Rekuperatory Frapol z montażem –Wrocław i okolice

Bardzo dobra znajomość rynku systemów wentylacji i rekuperacji poparta umiejętnością trafnego przewidywania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów skutkuje licznymi instalacjami rekuperatorów Frapol z linii OnyX w przestrzeniach mieszkalnych, użytkowych i specjalistycznych.

Rekuperatory Frapol oferujemy klientom prywatnym, biznesowych i instytucjonalnym, dostarczając zaawansowane technologicznie rozwiązania wraz z profesjonalnym montażem. Usługi montażu świadczymy na terenie miasta Wrocław i najbliższej okolicy, tym samym odpowiadając na potrzeby obiektów mieszkalnych oraz obiektów użytkowych o zróżnicowanym przeznaczeniu. W asortymencie posiadamy również rekuperatory innych marek. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.