Rekuperatory Thessla Green

rekuperatory thessla green wrocławThessla Green dostarcza swoim odbiorcom zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu wentylacji mechanicznej i urządzeń uzupełniających. Ważne miejsce w ofercie marki zajmują innowacyjne centrale wentylacyjne wyposażone w rekuperatory. Rekuperatory Thessla Green charakteryzują się wysoką sprawnością odzysku ciepła, generowaniem dwukrotnie mniejszego hałasu w instalacji nawiewnej oraz aż do 40% bardziej skutecznym systemem filtracji powietrza. Sprawną i bezawaryjną pracę systemu w sezonie zimowym gwarantuje system przeciwzamrożeniowy, dzięki któremu wilgoć w rekuperatorze nie zamarza wraz ze spadkiem temperatur poniżej zera. Dodatkowo oferowane centrale wentylacyjne są wyposażone w system Bypass, który umożliwia całkowite wyłączenie funkcji odzysku ciepła i wykorzystanie 100% chłodu powietrza zewnętrznego do poprawy komfortu cieplnego w budynku – opcja szczególnie przydatna w sezonie letnim.

Bezsprzeczną zaletą oferowanych centrali wentylacyjnych z rekuperacją jest ich łatwa i intuicyjna obsługa, dzięki której każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie skutecznie zarządzać parametrami powietrza użytkowego w danym pomieszczeniu. System jest dedykowany przede wszystkim dla obiektów mieszkalnych oraz niewielkich obiektów użytkowych, w szczególności nowoczesnego budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Rekuperatory Thessla Green – oferta z montażem Wrocław

Rekuperatory Thessla Green polecamy przede wszystkim wymagającym klientom, którzy poszukują skutecznych i niezawodnych rozwiązań dla swoich domów. Urządzenia dostarczamy wraz z usługą montażu. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz kompleksowym wykonawstwie systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła opartych o komponenty sprawdzonych marek. Komponenty marki Thessla Green są jednymi z najchętniej wybieranych przez naszych Klientów. Decyduje o tym wysoka sprawność rekuperacji oraz jej cicha i bezawaryjna praca przez długi czas eksplantacji. Centrale wentylacyjne montujemy w  obiektach nowo wznoszonych i modernizowanych.