Rekuperatory Wanas

rekuperatory Wanas

W nowoczesnym budownictwie dużą wagę przykłada się do zastosowania energooszczędnych rozwiązań, które mają za zadanie zapewnić większy komfort użytkowania przestrzeni. Urządzeniami, które idealnie wpisują się w założenia inteligentnych domów, są rekuperatory Wanas. Stanowią one nowoczesną alternatywę dla tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej, jednak wyposażone są dodatkowo w szereg innych funkcji, które wpływają na ich wydajność. Rekuperatory Wanas dostępne są w kilku wariantach, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb konkretnej przestrzeni.

Funkcjonalne rekuperatory WanasWrocław

System rekuperacji zyskuje na popularności ze względu na liczne korzyści, które wiążą się z jego instalacją. Montaż rekuperacji pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania oraz podnieść komfort korzystania z pomieszczeń. Rekuperatory Wanas, dzięki swoim funkcjom, stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego systemu wentylacji i klimatyzatorów. Inwestycja w urządzenie do rekuperacji pozwala zwiększyć oszczędności w zakresie wydatków ponoszonych na ogrzewanie oraz ograniczyć zużycie energii. Rekuperatory Wanas wykorzystują naturalne źródła energii cieplnej, którymi ogrzewają powietrze pobrane z zewnątrz, wtłaczając do środka powietrze już ciepłe i oczyszczone. Pełnią również funkcję oczyszczacza, filtrując powietrze pełne drobnoustrojów, bakterii i alergenów.

Ze względu na tak szerokie i korzystne działanie systemy rekuperacji coraz częściej spotyka się w nowoczesnych domach oraz wszędzie tam, gdzie mieszkańcy lub użytkownicy przestrzeni mają świadomość energooszczędnych możliwości wykorzystania dodatkowych urządzeń. Rekuperatory Wanas nie zajmują dużo miejsca, dlatego sprawdzą się nawet w niewielkich domach.

Jako dystrybutor nowoczesnych systemów wentylacji możemy zaproponować sprawdzone urządzenia – również rekuperatory Zehnder i innych uznanych firm, które spełniają wymagania energooszczędnego i pasywnego budownictwa.

Swoją działalnością obejmujemy miasto Wrocław, dostarczając klientom rekuperatory Wanas wraz z montażem i możliwością skorzystania z dodatkowych usług serwisowych.